Jaka jest jakość powietrza? Aplikacja mobilna o webowa od Airly!
Chcesz wiedzieć, jaka jest jakość powietrza? Aplikacja od Airly umożliwi Ci bycie na bieżąco i dostosowanie swojego tryby dnia do panujących na zewnątrz warunków.
2022-01-05, 09:19

Jakość powietrza - aplikacja Airly

Większość danych na temat tego, jaka jest jakość powietrza i jakie zanieczyszczenia się w nim znajdują, wydają Ci się zagmatwane i... niewiarygodne? Koniec z tym! Dzięki technologii stworzonej przez Airly możesz mieć pewność, że dbasz o siebie najlepiej, jak umiesz.


Zanieczyszczenia a Twoje zdrowie

Jako firma Airly staramy się także szerzyć świadomość na temat tego, jak jakość powietrza wpływa na zdrowie i samopoczucie każdego z nas. Edukujemy i pokazujemy, w jaki sposób przeciwdziałać złym skutkom wdychania zanieczyszczeń. Dzięki nam dowiesz się nie tylko, jaka jest jakość powietrza - aplikacja, API czy sensory Ci to umożliwią - ale także, jakie maseczki najlepiej uchronią Cię przed zanieczyszczeniami albo jak oczyścić powietrze w domu.

Sprawdź, jaka jest jakość powietrza - aplikacja

Sprawdzająca jakość powietrza aplikacja mobilna i webowa stworzona przez Airly to narzędzie, które zbiera najważniejsze dane dotyczące zanieczyszczeń w jednym miejscu w przejrzystej, przystępnej formie. Dzięki temu masz łatwy dostęp do wszystkich informacji, których potrzebujesz, żeby zaplanować swoje aktywności, dostosowując je do panujących na zewnątrz warunków.

KONTAKT / AUTOR
AirlyPL
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.